Odontologijos klinika „Medijanus“ Smilgos g. 12, Kėdainiai 8 616 99774, 8 614 59646

Gydytoja Janina Pociuvienė

Gydytoja Janina Pociuvienė yra Odontologų sąjungos narė, dalyvauja įvairiose mokslinėse konferencijose Lietuvoje ir užsienyje. Tobulinosi Vokietijoje ir Anglijoje.

2003 m. pradėjo dirbti Kėdainiuose, savo privačioje klinikoje. Praktikoje vadovaujasi ne tik anksčiau įgytomis žiniomis ir patirtimi, bet įsisavina naujoves ir sėkmingai jas naudoja savo kasdieniniame darbe. Prieš 20 metų suteikta gydytojo protezisto kvalifikacija. Nuo 1995 m. užsiima privačia praktika.

1983 m. baigė Kauno medicinos instituto Stomatologijos fakultetą (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Odontologijos fakultetas). Internatūrą atliko Kauno apmokamoje stomatologijos poliklinikoje, po to dešimt metų dirbo gydytoja ortopede, skaitė pranešimus.


Gydytoja odontologė Lina Šidlauskienė

Gydytoja odontologė Lina Šidlauskienė – Odontologų sąjungos narė, dalyvauja įvairiuose mokslinėse konferencijose ir tobulinimosi kursuose.

1998 m. sėkmingai baigė Kauno medicinos akademija, 1999 m. baigė internatūrą. „Nuolatinis tobulėjimas, domėjimasis naujovėmis, kruopštumas, atidumas, bendravimas su pacientais ir kolegomis“ – taip gydytoją Liną apibūdina klinikos vadovė gydytoja Janina Pociuvienė.


Odontologo padėjėja Rita Kranauskaitė

Į klinikos kolektyvą įsiliejo jauna, perspektyvi, pacientų gerbiama ir mylima odontologo padėjėja Rita Kranauskaitė.

Rita Kranauskaitė 2012 m. baigė Panevėžio kolegijos Biomedicinos mokslų katedrą, įgydama kineziterapeuto profesinę kvalifikaciją. Tobulinosi kursuose. Kiekvieną pacientą pasitinka ir išlydi su šypsena.